FHM 2023Спеціальні гості FHM 16-18

Олександр Горган

Голова Вишгородської районної державної адміністрації Київської області, спортсмен. Ironman, який зумів подолати дистанцію найвищої категорії складності — «Ironman Triathlon».

Костянтин та Наталя Лєбєдєви

Подружжя головних тренерів київського бігового клубу KM Running Club. Костянтин Леонідович є діючим рекордсменом Європи у бігу на 10 000м серед юнаків.

Дмитро Коваленко та Павло Уваров

Спортсмени та засновники відомого інтернет-видання - журналу Ногибоги (nogibogi.com) про біг за здоровий спосіб життя

Дмитро Баранівський

Неодноразовий чемпіон України, учасник марафонів та напівмарафонів в США, Кореї, Німеччини, Австрії, Японії, переможець та призер - відкритого Чемпіонату Японії з марафону м.Фукуока.

Мері Карачина

засновниця спортивного клубу для дівчат Skinny&Strong Club, фітнес -тренер, засновник забігу #ДевочкиБегут.

Ірина Ліщинська

Срібна призерка Олімпійських ігор в Пекіні в 2008 році. Заслужений майстер спорту. Багатократна чемпіонка України, срібна призерка чемпіонату світу 2007 року. Тренер Run Base Kyiv.

Володимир Дегтярьов

Відомий спортсмен та успішний бізнесмен. Він подолав не один півмарафон, марафон та навіть ультрамарафон і завжди знаходив баланс між спортом, особистим життям та бізнесом.

Юлія Черніцька

Мама 4 дівчат, засновниця фітнес проекту для мам - Fitness Mama, рекордсменка України на дистанції півмарафон, а також фітнес експерт телевізійних програм та проектів для жінок після пологів.

До старту залишилось

Реєстрація
legend
legend
legend